cs en de

profesionální
přístup

svěřte se do rukou profesionálů

Poutavé řešení interiéru

Poskytujeme komplexní služby v oblasti výstavnictví, reklamy a grafiky. Požadujete od svých dodavatelů řešení s vysokou kvalitou, kreativitu a profesionální přístup? Přesně taková řešení jsou naší filozofií. Vyzkoušejte některou službu z našeho portfolia a připojte se ke stovkám spokojených zákazníků.

Co pro vás zajistíme

  • výstavní expozice a veletržní stánky na klíč od A do Z
  • návrhy a realizace interiérů
  • reklamní a grafické služby
  • public relations služby
  • organizace konferencí, propagace a prezentace firem
  • velkoformátový barevný tisk

Reklamní a grafické
služby

Grafické práce a služby týkající se přípravy firemní grafiky úzce souvisí s reklamou i výstavnictvím. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu, ať už se jedná o firemní označení, transparenty, přípravu a realizaci reklamních kampaní, zajištění a potisk reklamních předmětů, velkoplošné tisky, sítotisk nebo laminace. Využijte s maximální efektivitou současné možnosti reklamy. Oslovte cíleně správnou skupinu potenciálních zákazníků. Pomůžeme Vám dostat z reklamy co nejvíce. Dohlédneme na Vaše investice do reklamy a jejich návratnost.

Public relations služby

Public relations není žádná velká věda, ale vyžaduje dostatečnou pečlivost a zkušenosti realizátorů. Pomůžeme Vám oslovit potenciálního zákazníka nejvhodnější formou. Budujte dobré jméno firmy a šiřte povědomí o Vaší značce. Dosáhněte svých stanovených marketingových cílů efektivně a oslovte zákazníky kreativní a působivou formou.

Organizace konferencí, propagace a prezentace firem

Každá z akcí, konferencí či prezentací firem má několik fází příprav a organizace. Naše zkušenosti nám umožňují efektivně zajistit veškerý servis a potřebné fáze na profesionální úrovni. Konference a firemní prezentace umožňuje účinně oslovit stálé i nové klienty. Zázníkům a partnerům můžete cíleně představit svou nabídku, prezentovat služby i produkty nebo vysvětlit firemní strategii. Informujeme Vás o oficiálních doprovodných akcích veletrhu, vyhledáme vhodné prostory pro konání vlastní akce na výstavišti i mimo něj, pozveme média na Vaši tiskovou konferenci. Zajistíme pro Vás komplexní organizaci jakékoli konference.

Velkoformátový
barevný tisk

Nabízíme velkoformátový tisk ve vysoké kvalitě až do šíře 1600 mm s možností laminace. Myslete ve velkém a oslovte své zákazníky poutavým bannerem. Díky našemu komplexnímu portfoliu služeb v oblasti výstavnictví a reklamy máme mnoho zkušeností s návrhem a tiskem poutavých reklam či bannerů. Využíváme moderní technologie pro kvalitní a dlouhotrvající tisk pro interiér i exteriér s výborným poměrem kvalita / cena a širokým výběrem materiálu.

Zařídíme vše za vás

Přenechte starosti s účastí na výstavě našemu sehranému týmu. Zařídíme komplexní realizaci expozice a zajistíme vše potřebné pro Váš úspěch na veletrhu.
Zeptejte se nás, rádi Vám zašleme cenovou nabídku a zodpovíme veškeré dotazy.
+420 543 420 511 nebo na info@haifa-design.cz